Skip to Content Contact Us
Img28

צאו לטייל עם הילדים על רכבים ממונעים

אם אתם מחפשים אחר זמן איכות עם הילדים, אם אתם אוהבים לצאת לשטח ומבקשים להעביר את "חיידק הטיולים" גם לילדים, אם אתם מבקשים להרחיק את הילדים מהמסך ולהראות להם את העולם האמתי, אם אתם מבקשים לפתח עם הילד תחביב שיהיה רק של שניכם, אם אתם מחפשים אחר פעילות של אבא וילד (או ילדה), אם אתם מבקשים להוכיח לילד שהוא כן מסוגל וכן יכול להתגבר מעל מכשולים ובאופן כללי אם אתם בעצמכם מבקשים ליהנות כמו ילדים קטנים, הרי שהגיע הזמן שגם אתם תכירו את הספורט החדש שלאחרונה תופס תאוצה – הגיע הזמן שגם אתם תבינו שרכיבת שטח כבר אינה מיועדת רק למבוגרים.

מעלים הילוך

כיום רכיבת שטח הנו ספורט שתופס תאוצה ומעלה ההילוך, הן מבחינת איכות הציוד והן מבחינת לגליזציה, כך שהנתונים מראים שסף המכירות של אופנועי שטח לילדים עלה בכמה דרגות ואפילו מתקיימים חוגים ייעודיים לילדים. מבקשים להתחיל ברגוע, ולו כי הילד עוד קטן? הכירו שורה של אופנועי שטח לילדים, לצד שורה של טרקטורוני שטח, כאלו שילהיבו את הילד הקטן שחבוי בכם ושיגרמו לכם אושר גדול כאשר תראו את האדם האהוב עליכם מכל נהנה מעוצמה מדהימה, כזו שמופקת משילוב מושלם בין מהירות לרכב שטח.

מבקשים טעימה?

  • טרקטורון 24V INJUSA תוצרת אירופה מציע לא פחות ממצבר כח של 24 וולט, מעצורי דיסק איכותיים (קדמי ואחורי) ואפילו קפיצי שטח. הרכב בנוי על שלדת מתכת, כולל מערכת סוללות איכותית וגלגלי גומי שגם עמידים בפני מגע עם אבנים, גם מעניקים חוויית נסיעה מטורפת וגם סופגים רעשים. מכאן שאם הילד טרם שוקל 35 ק"ג ואתם משתוקקים לצאת עמו לשטח בתנאים אופטימליים, הרי שמדובר באופציה מבטיחה.

 

  • טרקטורון Peg-Perego Ranger RZR900 12v מציע דגם מפואר בעל שתי מהירויות, כולל הילוך אחורי. בנוסף, הן הבלימה והן ההאצה מתבצעים מאותה דוושה, ישנה צפצפה, מותקן חוסם מהירות (אידאלי מטעמי בטיחות), הגלגלים מציעים אחיזה משופרת והכלי עצמו מגיע למהירות של 8 קמ"ש.

 

  • טרקטורון "ג’ון דיר גאטור" הנו העתק מדויק של הדגם המרהיב והמקורי. הכלי כולל שני הילוכים פלוס רוורס, מנגנון בטיחות עבור הגבלת מהירות וארגז עבודה נפתח. מכאן שאם אתם חובבי ג’ון דיר אך רכישה של דגם מקורי אינה נחוצה עבורכם, הרי שמדובר בהזדמנות להגשים חלום דרך הילד ובאותה נשימה לגרום לו להתרגש ומאוד ליהנות.

 

  • אופנוע דוקטי היפר 12v Peg perego הנו העתק של הדגם המקורי. הוא מציע 12 וולט, גלגלי גומי בעלי אחיזה טובה, מנגנון בטיחות שמגביל מהירות והוא משתייך לחברה האיטלקית והמובילה בתחום. כמו כן, הדגם מגיע עם גלגלי עזר, כך שגם אם הילד עדיין קטן וגם אם הילד זקוק בשלבים הראשונים לצבור ביטחון, הרי שאופציה זו ללא ספק עושה את העבודה.

 

  • אופנוע דוקאטי Peg-Perego הנו עוד דגם מפואר שמציע חיקוי של הדבר האמתי. האופנוע כולל מערכת שיכוך קדמית, כזו שמאפשרת נסיעה כמה שיותר נעימה, הצמיגים מצופים בגומי עבור חיזוק איכות האחיזה, קיים בלם רגלי, מצבר 12 וולט מציע שעה של נסיעה רציפה, הדגם נחשב מאוד בטיחותי, ישנן שתי מהירויות, גם פה מוצעים גלגלי עזר שניתן להסיר, ישנה רגלית העמדה ואף קיים קולוט אוטנטיים – ממש כמו של אופנוע שטח אמתי.

 

  • אופנוע INJUSA תוצרת ספרד – דגם זה מציע 12 וולט והוא נחשב מאוד עוצמתי. הדגם מגיע למהירות של 8 קמ"ש, ניתן להעמיס עליו עד 50 ק"ג, הוא נראה כמו הדבר האמתי והוא מדייק את חווית הרכיבה המקורית

 

  • אופנוע ממונע דגם ספיידרמן – אם הילד עוד קטן ומבקשים להכיר לו את עולם נסיעת השטח, מוטב לפנות אליו בשפתו, מוטב לרכוש עבורו אופנוע ממותג ספיידרמן, כך שהילד יביע כבר מההתחלה התלהבות לצד גישה חיובית. מדובר באופנוע למתחילים הקטנטנים והוא מגיע עם מצבר 6 וולט (מתאים לדרך יחסית עבירה).
מתנות שילדים ישמחו לקבל בחופש.

צרות של עשירים

האופציות קיימות, איכותיות ובטיחותיות. עתה נותר להבין האם אתם רוכשים אחד (של גדולים כמובן) גם עבורכם, או האם אתם מתרוצצים ליד הילד המאושר. בכול אופן אתם עומדים לצאת הרבה יותר לחיק הטבע, אתם עומדים לחוות זמן איכות מיוחד – אתם עומדים להתאהב מחדש בטבע וכאשר זה קורה לצד הילדים, הרי שמדובר בחוויה מדהימה שאין לפספס, במיוחד אם ליד הבית קיימים יעדים שווים. מהו המינוס? צריך להחליט מה עדיף – טרקטורון או לחלופין אופנוע לילדים.

 

Back top top