Skip to Content Contact Us
Img28

המשחקים שיגרמו לילדים להרגיש חלק מעולם הגדולים

אומרים שהדשא של השכן תמיד ירוק יותר, כשאנחנו ילדים קטנים, אנחנו רוצים לגדול מהר, וכשאנחנו כבר הופכים לאנשים בוגרים, אנחנו חולמים על ימי הילדות התמימים. למעשה כך גם הילדים שלנו, בלא מעט מקרים הם כל כך רוצים להיות חלק מעולם הגדולים, והאמת היא שיש לנו אפשרות להעניק להם את החוויה הזו. אספנו בעבורכם משחקים שיגרמו לילדים להרגיש חלק מעולם הגדולים. שנתחיל?

ממונעים לילדים

לא מעט ילדים רוצים לחוות את חוויית הנהיגה, ולו לרגע אחד. הצפייה בהורים שנוהגים ממקום למקום מעלה בהם את הרצון לעשות זאת בעצמם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ממונעים לילדים, שכן מדובר בממונעים בטיחותיים ומותאמים לילדים באופן ייחודי. בין הממונעים השונים תוכלו למצוא אופנועים, טרקטורונים, קורקינטים ואפילו ג'יפים, ואם אתם מעוניינים בכמה המלצות, אספנו לכם דגמים שכדאי להכיר:

  • אופנוע ממונע: מפרץ ההרפתקאות – מדובר באופנוע בעל 3 גלגלים, שכולל תאורה קדמית, מיתוג ומנגינות. עם רכישת האופנוע תיהנו משנה שלמה של אחריות על המוצר, שיוצר בקפידה ובהתאם לתקנים הנדרשים.
  • אופנוע נסיכות – אם תרצו להעניק לילדה אופנוע ממותג ומרהיב, בחרו בדגם הנסיכות שמתאים לפעוטות עד גיל 4 (והחל מגיל שנה וחצי). לאופנוע יש אישור של מכון התקנים והמהירות המרבית שלו היא 4 קמ"ש בלבד.
  • BMW ממונע לילדים – אם רכישת רכב מסוג BMW נראית כמו חלום רחוק בעבורכם, תוכלו לרכוש אותו בגרסה לילדים. הג'יפ כולל דלתות נפתחות ומספק חיבור לMP3, כך ניתן להאזין למוזיקה במהלך המשחק.
  • ג'יפ סופה – ג'יפ מרהיב לילדים שמאפשר לנסוע באופן ידידותי ובטוח. הדגם כולל אורות ייחודיים, חיבור לMP3 ודלתות נפתחות. כמו כן, ישנו שלט רחוק שמאפשר להורים להיות בשליטה במהלך המשחק.

מטבחים לילדים

למרות שנדמה לאנשים רבים שמטבחים לילדים זה משחק לבנות – לא כך הדבר. בנים ובנות נהנים לשחק יחדיו במטבח ייעודי, להכין מאכלים "בכאילו" ולשחק במשחקים שמפתחים את הדמיון באופן ניכר. כדאי לרכוש את "מטבח העץ הראשון שלי" או דגמים מפוארים של מטבחי ילדים, ולהוסיף כלי משחק נוספים כמו מחבתות מפלסטיק, סט של כלי מטבח ועוד.

הולכים אל הסופר!

רכישת מצרכים בסופרמרקט היא פעולה חיונית במיוחד, ובאמצעות צעצועים כמו עגלות סופר, קופה רושמת ומצרכי ילדים, תוכלו להקנות לילדיכם לא מעט ידע על ניהול משק בית. כמו כן, באמצעות משחק בסופר, ניתן לסייע לילדים ללמוד מתמטיקה ולו באמצעות חישוב העלויות של המצרכים שהם מעוניינים לרכוש, כך שבהחלט מדובר במשחקים מומלצים.

מוצרי נגינה

מוזיקה נהדרת עבור ילדים משום שהיא מגרה את חוש השמיעה ותורמת להתפתחות הכישורים הקוגניטיביים. תוכלו להעניק לילדיכם כלי נגינה המותאמים לילדים, כמו אורגן, גיטרה או מערכת תופים. כמו כן, ישנם כלי נגינה ממותגים, החל מגיטרה במיתוג של דורה ועד לגיטרה של יובל המבולבל, שהרי המיתוג עשוי למשוך את הילדים להתעניין בכלי הנגינה – ומי יודע, אולי הם עוד יבקשו מכם ללמוד לנגן בעתיד.

עגלות לבובות

מכירים את הרגע הזה שבו הילדה רוצה לטפל בבובה ולהיות אמא? ובכן, כמעט כל ילד או ילדה חווים את התחושה הזו והצורך לטפל בבובות כפי שאתם (ההורים כמובן) טיפלתם בהם או מטפלים באחיהם הקטנים. על מנת להעניק להם את התחושה הזו, תוכלו לרכוש עגלות לבובה כשניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים ודגמים. כיום עולם הצעצועים מפותח למדי, וניתן למצוא סלקל לבובה, טיולון ואפילו מיטה שנראית בדיוק כמו המקור. כל אלה יאפשרו לילדים לשחק "באמא ואבא" בקלות, לטפל בבובות ולהעניק להן אהבה.

יש לא מעט משחקים נהדרים לילדים, כשחלק מהמשחקים הללו מאפשרים לילדים לקבל הצצה לעולם המבוגרים, שלעיתים הם כל כך רוצים להיות חלק ממנו. רכשו את הצעצועים האידיאליים ביותר בעבורכם, כך תוכלו להעניק לילדים בילוי מהנה לצד צעצועים איכותיים במיוחד. תתחדשו!

 

Back top top